Андреј Петров

Пронајдени се 5 резултати на тема „Андреј Петров“
Вести

Петров: Предлогот го дискутиравме во партијата, откако видовме дека јавноста и опозицијата не го прифаќаат донесовме став

Членот на Извршниот Одбор на СДСМ Андреј Петров, во вечерашното интервју во емисијата 24 Отворено на ТВ 24, одговорајќи на прашањето дали...
Вести

„Продолжува заевизмот, Андреј Петров сака да ги почести Бугарите со отстапки, без да добиеме нешто за возврат и без гарантиран датум преговори со ЕУ“

Продолжува заевизмот и домат дипломатијата со давање на отстапки без да се добие ништо за возврат, која ја гледавме изминативе години...