Познати

ЗОШТО СВЕКРВАТА БЕШЕ ПРОТИВ БРАКОТ НА АНАСТАСИЈА И НЕМАЊА: Доаѓаше во вилата на Цеца, па потоа настана хаос и очи не сакаше да и види точно две години!

ЗОШТО СВЕКРВАТА БЕШЕ ПРОТИВ БРАКОТ НА АНАСТАСИЈА И НЕМАЊА: Доаѓаше во вилата на Цеца, па потоа настана хаос и очи не сакаше да и види точно две години!

Конфликтот меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Оливера Гудељ стана актуелна тема на сите медиуми по мечот на српската фудбалска репрезентација во Доха пред две години.

Имено, младата пејачка, нејзината свекрва и снаа Вања Гудељ во еден момент за време на Мундијалот беа разделени на секој начин, прво физички, па дури и седеле на различни места на трибините.

Фотографиите кои беа направени по тој повод инстантно се проширија низ Балканот, а темата беше конфликтот меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Оливера Гудељ. Што точно се случило меѓу снаата и свекрвата во тој момент, ќерката на Цеца не сакаше да открие, но набрзо на сите им стана јасно дека нивната врска не е хармонична како порано.

Ако се потсетиме, на почетокот на романсата со Немања Гудељ, Анастасија и Оливера добро се согласуваа.

Мајката на фудбалерот еднаш дури и ја посетти куќата на Цеца со целото семејство, синот и ќерката, каде што срдечно беа пречекани од страна на популарната пејачка.

Каква почит и поврзаност имала најдобро сведочат фотографиите кои се појавија во медиумите, но, за жал, се’ се смени откако убавата Таса одлучи да стагнира со кариерата и да се пресели кај својот избраник во Севиља.

Се верува дека оттогаш Оливера целосно го сменила односот кон неа, дека не ни попуштила кога дознала дека ќе стане баба и дека Анастасија го чека првото дете со Немања.

„Жолтиот печат“ тврди дека таа не била ниту на свадбата на синот и снаата, а причината што се наведува како можна и се’ почесто се слуша низ градските улици е дека дошло до недоразбирање меѓу свекрвата и снаата кое само се продлабочувало со текот на времето.

А сето тоа се промени од овој 8-ми март, Денот на жената кога младата пејачка позираше со мајката и сестрата на Гудељ.

Најнови вести од Познати

To top