Познати

ЦЕНАТА НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ: Анастасија Ражнатовиќ во костим за капење од 2.500 денари

По оваа објава, луѓето почнаа да коментираат дека очекувале таа да носи многу поскапи костими за капење.

ЦЕНАТА НАПРАВИ ХАОС НА ИНСТАГРАМ: Анастасија Ражнатовиќ во костим за капење од 2.500 денари

Анастасија Ражнатовиќ по венчавката во Србија замина на заслужен одмор, а вистинска полемика настана околу цената на костимот за капење што го носеше.

Имено, одредени страници на Инстаграм дознале дека костимот за капење чини околу 2.500 денари.

По оваа објава, луѓето почнаа да коментираат дека очекувале таа да носи многу поскапи костими за капење.

-Жената покажа дека е без никакви комплекси. Многу ми е драго што е ваква и што е добар пример за младите како треба да се однесуваат, се само дел од коментарите на социјалните мержи.

To top