Познати

ЗНАЕ НА ШТО ЌЕ СЕ НАЕЖИ НА 8-МИ МАРТ: Анастасија сподели што добила од сопругот на Денот на жената, речиси не се издвојува од сите жени на светот! (ФОТО)

ЗНАЕ НА ШТО ЌЕ СЕ НАЕЖИ НА 8-МИ МАРТ: Анастасија сподели што добила од сопругот на Денот на жената, речиси не се издвојува од сите жени на светот! (ФОТО)

Српската млада пејачка и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ се пофали што добила за Денот на жената 8-ми март од својот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ.

Таа веднаш се пофали на социјалните мрежи и го објави изненадувањето приредено од Гудељ.

Станува збор за огромен букет цвеќе кој Анастасија го обожува, но очигледно се паднало во вода откако таа ја пронашла пораката во него.

-Среќен осми март жено моја. Те сака твојот маж најмногу на свет, пишува во пораката која Гудељ и ја оставил на Анастасија.

Дека е воодушевена од подарокот е доказ тоа што и таа му се заблагодари со истата таа доза на љубов.

-Те сака твојата жена најмногу на свет, напиша таа.

To top