Познати

ЗАЅВОНЕВ НА ВРАТАТА, А ТАА ИЗЛЕЗЕ САМО ПО ДОЛЕН ВЕШ: Сандра Африка откри што направила кога дознала дека момчето ја изневерува, ова мора да го гледате! (ВИДЕО)

ЗАЅВОНЕВ НА ВРАТАТА, А ТАА ИЗЛЕЗЕ САМО ПО ДОЛЕН ВЕШ: Сандра Африка откри што направила кога дознала дека момчето ја изневерува, ова мора да го гледате! (ВИДЕО)

Синоќа гости во емисијата „Амиџи шоу“ беа Љуба Аличиќ, Станија Добројевиќ, Ава Карабатиќ, Сандра Африка, Емир Ѓуловиќ и Сани Армани.

Водителот Огњен Амиџиќ, како и секој вторник, беше домаќин на ѕвездите од домашната јавна сцена, на кои им поставуваше различни прашања од деловниот и приватниот живот.

Во еден момент од емисијата следеше рубриката „Интимни прашања“, а водителката Тијана Стојисављевиќ ги замоли гостите да одговорат на прашања кои ја интересираа јавноста изминатиов период.

Има ли некој од емисијата со кој не разговараш?

– Не, не постои – одговори Љуба.

Наведете една ситуација во која сите беа убедени во вашата елоквентност, како и ситуација во која се сомневавте?

– Мислам дека секогаш бев верна на себе, но се каам затоа што две години бев во канџите на алкохолот. Моите родители многу страдаа поради тоа. Се кандидирав за парламентарни избори. Имав повеќе гласови од министерот за образование – изјави Ава.

Рековте дека се плашите да посвоите дете, зошто?

– Не реков дека се плашам, туку дека се плашам од спонтан абортус, ако повторно забременам.

Ако случајно не можам да имам дете, ќе го посвојам.

Пејачката Сандра Африка беше директно запрашана, за тоа како дознала дека нејзината познаничка е со дечко ти, како дозна?

– Откако раскинав со дечко ми, останавме во врска, но не толку сериозна. Дојдов пред неговиот стан и заѕвонив на вратата, а дотичната ја отвори вратата. Беше само во долна облека. Таа се пофали дека сакала да ми ја отвори вратата, а тој несакал. Станува збор за девојка од јавната сцена – изјавила Сандра Африка.

Најнови вести од Познати

To top