сандра африка

Пронајдени се 41 резултати на тема „сандра африка“
Познати

Сандра Африка повеќе нема да ја има јахтата каде обожуваше да се сонча по танга – кога ќе дознаете од кого и била подарок ќе се онесвестите (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка ужива во својот луксуз и когаш не го криела тоа колку пари и бесни машини има на свое име. Таа е една од ретките...
Познати

Мажите искршија врат по Сандра Африка – кога ќе видите како се појави на пазар се ќе ви стане јасно, а кога ќе ја видите на јахта по танга ќе подзинете (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Африка и оваа година уживаше во привлечноста на јадранското крајбрежје. Сандра Африка речиси цело лето го помина во...
Познати

Целото тело и е премачкано со масло за сончање – тангата на Сандра Африка среде јахта не мирува, особено во оваа поза не очекуваше што ќе ја снајде

Пејачката Сандра Африка овие денови е во Црна Гора каде преку ден топлото време го користи да одмори, додека навечер прави незаборавни...
Познати

„Ќе те тепам до смрт, ќе те заколам“: По ужасните закани кои ги доби, исплашената Сандра Африка донесе голема одлука

Во Белград е уапсен хрватскиот државјанин Л.Р бидејќи и се заканувал на пејачката Сандра Африка. Манијакот една година ја прогонувал...
Познати

Сандра Африка ја нападна манијак – пејачката едвај се движеше пред полициската станица, полицајците имаа што да видат (ФОТО)

Популарната пејачка Сандра Африка е нападната пред еден елитен ресторан во центарот на Белград. Пејачката имено доживеала непријатност...
Познати

Од старата фотографија на Сандра – Африка ќе ви „падне вилицата“: Како танчарка -„ракета“, како пејачка – „секс-бомба! (ФОТО)

На социјалните мрежи осамна фотографија на пејачката Сандра – Африка од пред 18 години, во времето кога таа само што прекина да биде...
Познати

„КОГА ЌЕ СЕ ЗАЉУБАМ, НЕ ЗНАМ КАКО ДА СЕ ОДНЕСУВАМ“ Сандра Африка откри каква е во љубовта, не умее да ги сокрие емоциите!

Атрактивната пејачка Сандра Африка како гостинка во „Магазин ин“ кај Сања Маринковиќ зборуваше за врските, љубовта и мажите. Таа откри...
Познати

Сандра Африка уживаше во алкохолот, па загреана седна зад воланот – ќе се смеете кога ќе видите како фаќа „кривини“ со бесниот Мерцедес (ВИДЕО)

Српската пејачка Сандра Африка неодамна гостуваше во емисијата „Амиџи“ шоу, а во текот на истата малку се опушти наздравувајќи со...
Познати

Го затресе задникот и ја остави публиката без зборови: Сандра Африка ја крена температурата на телевизија Пинк (ВИДЕО)

Во синоќешното издание на емисијата „Амиџи шоу“ на ТВ Пинк, Огнен Амиџиќ беше домаќин на Сандра Африка, Марина Висковиќ, Гога Секулиќ,...
Познати

Сандра Африка провоцира во теретана – пејачката сакаше да покаже како се вежба во оваа поза, но поради тоа што го откри на мажите веќе не им е добро

Пејачката Сандра Африка е позната по тоа што води сметка за својата линија, а со години наназад оди и во теретана. Сандра овој пат уште...
Познати

Таа е новата кралица на бакшишот – кога ќе видите колку пари држи во раката Сандра Африка ќе ви се помати во умот (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка овие недели е на турнеја во Америка, а судејќи по видео снимките кои се појавија на социјалните мрежи, пејачката...
Познати

Наместо во нејзиното поспано лице без шминка сите гледаа во овој детаљ – Африка додека возеше кола им ја заледи крвта на фановите

Пејачката Сандра Африка утрово се вклучи во живо на својот Инстаграм профил, а додека им одговараше на фановите на прашања, тие забележаа...