Познати Емотивно

Убава фотографија и прекрасна порака: Немања Гудељ ВАКА ѝ го честиташе роденденот на Цеца

Со заедничка фотографија на пејачката, Анастасија и него, Гудељ ѝ го честиташе роденденот.

Убава фотографија и прекрасна порака: Немања Гудељ ВАКА  ѝ го честиташе роденденот на Цеца

Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 51-ви роденден.

Меѓу многубројните честитки, се огласи и нејзиниот зет, сопругот на Анастасија – фудбалерот Немања Гудељ.

Гудељ јавно и се обрати на Цеца и преку Инстаграм испрати емотивна порака.

Со заедничка фотографија на пејачката, Анастасија и него, Гудељ ѝ го честиташе роденденот.

-Среќен роденден моја најмила и најдобра Цеца. Да ни бидеш жива и здрава и да те чува мил Бог и да те благослови во се, напиша тој.

To top