Познати Убавица

Сопругата на покојниот Синиша Михајловиќ позира во мини-бикини, згодната Аријана остава без коментар

Аријана позираше во минијатурен костим за капење. Следеа бројни комплименти за нејзиниот изглед.

Сопругата на покојниот Синиша Михајловиќ позира во мини-бикини, згодната Аријана остава без коментар

Сопругата на покојниот Синиша Михајловиќ редовно објавува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

Поранешната манекенка Аријана Михајловиќ, сега покажа како изгледа во костим за капење и сите останаа без здив.

Аријана позираше во минијатурен костим за капење. Следеа бројни комплименти за нејзиниот изглед.

Познатиот фудбалер Синиша Михајловиќ (54) на 16 декември 2021 година ја загуби битката со опасна болест.

To top