Синиша Михајловиќ

Пронајдени се 30 резултати на тема „Синиша Михајловиќ“
Фудбал

ВИДЕО: Синиша Михајловиќ се обрати по хемотерапијата, ги откри сите детали за лекувањето, па испрати силна порака

Легендарниот српски тренер, Синиша Михајловиќ, кој ја води Болоња, одржа прес-конференција првпат откако пред медиумите соопшти дека...
Познати

Синиша Михајловиќ од болничкиот кревет откри дека неговиот другар му ја минирал куќата, но му простил само поради една работа

Синиша Михајловиќ кој се опоравува од леукемија откри дека пред неколку години бил  да ја посети родната куќа во Хрватска.Тој вели морал...
Познати

Ќе ви надојдат солзи кога ќе прочитате што и порача Синиша Михајловиќ кој боледува од леукемија на својата ќерка од болница (ФОТО)

Веста дека познатиот тренер Синиша Михајловиќ боледува од леукемија го потресе светот минатата недела. Поддршката за него стигнува...
Познати

Има скоро 50 години, а на нејзините бујни гради и завидуваат сите- сопругата на Синиша Михајловиќ во минијатурно бикини (ФОТО)

Сопругата на Синиша Михајловиќ редовно во текот на летото објавува фотографии од плажа покажувајќи како бомбастично изгледа на свои...
Познати

Ќерката на Синиша Михајловиќ предизвика вистински земјотрес во минијатурна танга- фудбалерот на Јувентус не издржа, па започна да ја пипка

Ќерката на Синиша Михајловиќ, Вирџинија овие денови е во центарот на вниманието во италијанските медиуми поради одморот на кого е со...
Познати

Сопругата на Синиша Михајловиќ е вистинска убавица која му роди пет деца- кога ќе ја видите во костим за капење ќе подзинете (ФОТО)

Поранешниот фудбалер Синиша Михајловиќ веќе 24 години е во брак со италијанската ТВ ѕвезда и некогашна манекенка Аријана Рапачиони...