Синиша Михајловиќ

Пронајдени се 55 резултати на тема „Синиша Михајловиќ“
Фудбал

Еве што прво направи Синиша по излегувањето од болница – погледот му се топи кога е во присуство на омилениот член од семејството (ФОТО)

Синиша Михајловиќ повторно ја победи леукемијата! Тој ја напушти болницата и ќе биде на домашна нега, а планира да се врати во Болоња...
Фудбал

Сопругата на Синиша Михајловиќ објави прва фотографија од болницата откако му се врати пеколната болест: Ти си лав со меко срце (ФОТО)

Аријана Михајловиќ, сопругата на тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ објави емотивна порака од болничката соба каде што српскиот...
Познати

Ќе ви се заледи крвта од овие нејзини зборови – еве што му предвидела познатата јасновитка на Синиша Михајловиќ, особено за тешката болест

Познанството на Клеопатра и Михајловиќ почнало на денот кога Владан Лукиќ се појавил пред јасновитката со фотографија од тимот на Црвена...
Фудбал

Медиумите пишуваат детали за Синиша Михајловиќ: Долго знаел дека болеста се врати, имал операција која ја криел од сите

Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ соопшти дека повторно се бори со леукемијата, а „Газета“ открива детали мешу кои дека тој веќе...
Познати

Италијанскиот фудбалер ја запроси бремената ќерка на Синиша Михајловиќ – кога го видела прстенот ќе се онесвестела (ФОТО)

Ќерката на Синиша Михајловиќ, Вирџинија која е бремена, ја запросил долгогодишното момче, италијанскиот фудбалер Алесандро Волјак. -Уште...
Познати

Раскош со вкус: Луксузниот дом на Синиша Михајловиќ ќе ви го одземе здивот, особено од овој детаљ кој го нема никој ќе останете во неверување

Славниот фудбалер Синиша Михајловиќ покрај себе ги има шесте деца кои му се најголема поддршка, а семејниот дом во кој живеат е најголемата...