Познати ќе триете очи

СЕ СОБЛЕЧЕ ПОРАНЕШНАТА НА ОГНЕН АМИЏИЌ: Убавата Македонка е бомба во бикини, ќе се ѕверите без престан и ќе зумирате што поблиску (ФОТО)

По разводот таа цело време е во центарот на вниманието, особено кога ќе објави фотографија во бикини.

СЕ СОБЛЕЧЕ ПОРАНЕШНАТА НА ОГНЕН АМИЏИЌ: Убавата Македонка е бомба во бикини, ќе се ѕверите без престан и ќе зумирате што поблиску (ФОТО)

Манекенката Данијела Димитровска важи за една од најубавите жени во Србија.

Таа популарноста ја стекна додека беше во брак со водителот Огнен Амиџиќ, а заедно имаат и син, а по многу години брак неодамна одлучија да стават крај на сите шпекулации и да откријат дека се разведуваат.

По разводот таа цело време е во центарот на вниманието, особено кога ќе објави фотографија во бикини.

На нејзиниот изглед никој не останал рамнодушен, па коментарите се секогаш повеќе од позитивни.

Истото се случи и овој пат кога убавата манекенка со македонско потекло сподели фотографија во бикини на плажа.

Еве што се гледаше во преден план:

Најнови вести од Познати

To top