Познати

СЕ РАЗГОЛИ АНА НИКОЛИЌ: Пејачката заигра во минијатурно бикини, во еден момент ја фрли наметката и имаше што да се види! (ФОТО)

Познатата пејачка, Ана Николиќ постојано со својата појава ги гредизвикува фанови, а сега ги остави и без див.

СЕ РАЗГОЛИ АНА НИКОЛИЌ: Пејачката заигра во минијатурно бикини, во еден момент ја фрли наметката и имаше што да се види! (ФОТО)

Познатата пејачка, Ана Николиќ постојано со својата појава ги гредизвикува фанови, а сега ги остави и без див.

После долго време отсуство, пејачката објави провокативна фотографија на својот Инстаграм профил во која позира во минијатурно бикини, притоа истакнувајќи и своите облинии.

Ana Nikolic/Instagram

Во еден момент пејачката ја фрла и наметката за на плажа и покажа со што располага.

Со вакват објава Николиќ ги возбуди фановите, и го најави објавувањето на новиот албум. Таа откри дека работи на нови песни кои ќе бидат дел од нејзиното емотивно патување, а композиторот Горан Ратковиќ Рале, со кого е во сречна врска, потврди дека овој албум ќе биде нешто посебно.

Ana Nikolic/Instagram

После изјавата на Ратковиќ, дека нивната врска е полна со љубов, но и предизвик поради нејзиниот однос спрема пеењето, Ана покажа дека е подготвена да се врати посилна и подобра од било кога порано.

Се очекува новиот албум на Ана Николиќ да привлечи големо внимание на публиката и да стане хит на музичката сцена, додека фановите со нетрпение очекуваат што таа подготвува за нив.

Ana Nikolic/Instagram
To top