ана николиќ

Пронајдени се 142 резултати на тема „ана николиќ“
Познати

Еве на која страна од војната застана Рада Манојловиќ: Не знам зошто кука и лае по колегите по скандалот со песната, фановите не го очекуваа ова!

Популарната пејачка Рада Манојловиќ проговори за караницата помеѓу колешките Милица Павловиќ и Ана Николиќ поради песната „Проверено“. Пејачката...
Познати

САМО СЕ ЧЕКАШЕ КОГА ТАА ЌЕ СЕ ОГЛАСИ: Раста има нова девојка која е 12 години помлада од него, еве што му порача поранешната (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ ја прокоментира новата љубовна врска на нејзиниот поранешен сопруг и татко на нивното заедничко дете. Имено...
Познати

ДРАМАТА ЌЕ ТРАЕ УШТЕ ДОЛГО ОСОБЕНО ПО ОВА – безобразно се огласи Ана Николиќ, еве што имаше да и порача на Милица Павловиќ!

Пејачката Ана Николиќ како своја на настапите ја претстави песната „Проверено“, најголемиот хит од новиот албум на нејзината колешка...
Познати

Драма на настап на Ана Николиќ – еве што и нудел пијан гости на пејачката за 50 евра, по ова на обезбедувањето не му преостанало ништо освен ова!

Пејачката Ана Николиќ доживеала непријатна ситуација на настап кога и пришол агресивен маж и на секој начин се обидел да и го привлече...
Познати

„Јас сум неписмена, без Раста немаше да имам интернет“: Ана Николиќ призна чудни детали, ова за неа е ЗЛО

Пејачката Ана Николиќ откри детали од приватниот живот за кои досега јавно не зборувала, а откри и зошто смета дека е „целосно неписмена“. Рекла...
Познати

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“, а еве како се однесува кога има „жолта минута“

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“ Соседите...
Познати

Се огласи сопругата на новото момче на Ана Николиќ: Двајцата ги спојува алкохолот, децата не ги гледа со месеци и не сака да се разведе! (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ по објавувањето на фотографија со непознато момче предизвика лавина на коментари, по што на ред беа медиумите...
Познати

Ана Николиќ ја запиша ќерката Тара во градинка, a сите се смеат на оваа нејзина нова објава на Инстаграм! (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ им се пофали на своите следбеници на Инстаграм дека ја однела ќерката Тара Ѓуриќ во градинка, поради што особено...
Познати

Ти се гледа секоја коска не е убаво: Ана Николиќ се соблече во бикини, фановите имаа што да видат кога го покажа овој дел од телото (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ се пофали со својата фигура во бикини, и предизвика лавина коментари со провокативни кадри. Пејачката...