ана николиќ

Пронајдени се 113 резултати на тема „ана николиќ“
Познати

Се одлучи на исти чекор како Цеца и Лепа Брена- Ана Николиќ откако доби закани по живот поради матните работи на Раста повеќе не е сама!

Српската пејачка Ана Николиќ повеќе никогаш никаде не оди сама. Имено откако добила закани по својот живот и животот на своето дете...
Познати

Сестрата на Ана Николиќ е вистинска убавица: Сите велат дека таа е „подобра риба“ и дека изгледа неверојатно! (ФОТО)

Ана Николиќ има брат Марко, кој е голема поддршка во нејзината кариера и кој беше вработен кај нејзиниот поранешен сопруг Стефан Џуриќ...
Познати

Драстично ослабе, па покажа што поседува: Ана Николиќ облече мрежест фустан, а кога се заврти црната танга и го откри совршениот задник

Пејачката Ана Николиќ откако ослабе до не препознатливост реши да ги израдува фановите, особено машкиот пол од нејзините следбеници. Имено...
Познати

Ана Николиќ загуби контрола над себе: Сакав да се полијам со бензин пред собранието, причината никој не ја очекуваше!

Популарната српска пејачка Ана Николиќ за српските медиуми призна дека поради апсењето на нејзиниот поранешен сопруг поминала низ...
Познати

На фановите им се заледи крвта: Ана Николиќ си го снимаше крвавото лице, ништо не боли- еве што им порача на сите жени (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ наместо да ги изненади фановите, таа ги загрижи на момент откако сите и го видоа лицето со крв. Имено пејачката...
Познати

Во очи Нова година искешира брдо пари за овој детаљ во домот- еве со што се поднови Ана Николиќ за време на празниците

Воочи Новата година српската пејачка Ана Николиќ искеширала брдо пари за новогодишен подарок купувајќи си самата на себе. Таа во една...
Познати

Фановите на Ана Николиќ јавно апелираат: Нека и помогне некој и нека и доделат старателство, пејачката веќе нема контрола над себе (ВИДЕО)

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи неодамна се пофали со двете нови тетоважи, по што наиде на лавина коментари и критика...
Познати

Нема да си поверувате на сопствените очи: Мајката на Ана Николиќ е „позгодна“ од ќерка и во бикини во седмата деценија од животот (ФОТО)

Мајката на српската пејачка Ана Николиќ, Миљана нема каде не привлекува внимание каде и да се појави во јавноста. Особено откако таа...
Познати

Ана Николиќ не може да си дојде при себе откако дознала што правела нејзината три годишна ќерка додека го апселе Раста (ФОТО)

Поранешната сопруга на раперот Стефан Ѓуриќ Раста овие денови не може да се помири со тоа што го доживеала нејзината ќерка која ја има...
Познати

Со новата фотографија ги загрижи докторите и фановите- Ана Николиќ толку болно ослабела што на неа се останати само коските

Откако во еден период српската пејачка толку многу драстично ослабе сите си помислија дека со тоа и ќе заврши Ана Николиќ бидејќи го...
Познати

Ана Николиќ од секогаш била риба- кога ќе ја видите нејзината сестра која е вистинска бомба ќе ви стане јасно зошто ја крие од јавноста

Речиси нема некој да не знае дека пејачката Ана Николиќ има брат кој воедно и е и нејзин менаџер, но речиси никој не знае дека таа има...
Познати

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување. Така беше и овој пат...