Познати цеца повторно ќе стане баба

ПРВИ СНИМКИ ОД БОГДАНА – трудничкиот стомак и се познава под белата блуза, снаата на Цеца блеска во четвртиот месец од бременоста (ФОТО)

Како што неодамна откри гордиот татко, тие ќе добијат уште еден син, а неговата партнерка е во четвртиот месец од бременоста.

ПРВИ СНИМКИ ОД БОГДАНА – трудничкиот стомак и се познава под белата блуза, снаата на Цеца блеска во четвртиот месец од бременоста (ФОТО)

Сопругата на боксерот Вељко Ражнатовиќ, Богдана Ражнатовиќ го чека своето трето дете.

Како што неодамна откри гордиот татко, тие ќе добијат уште еден син, а неговата партнерка е во четвртиот месец од бременоста.

Семејствата Ражнатовиќ и Родиќ вчера славеа до доцна во ноќта, а со нив била и бремената Богдана која блескала од среќа.

Нејзината сестра Наташа Родиќ ја снимаше Ражнатовиќ како се весели, а на снимката може да се забележи како изгледа таа во четвртиот месец од бременоста.

-Мојата убавица, напиша Наташа на Инстаграм, а многу коментираат дека Богдана никогаш не била поубава.

Најнови вести од Познати

To top