Познати

Поранешната водителка на „Ѕвездите на гранд“ го покажа стомакот до заби: Сања Кужет го чека третиот син на 40 години, една работа и е видлива во бременоста (ФОТО)

Популарната водителка Сања Кужет ги воодушеви своите следбеници

Поранешната водителка на „Ѕвездите на гранд“ го покажа стомакот до заби: Сања Кужет го чека третиот син на 40 години, една работа и е видлива во бременоста (ФОТО)

Сања Кужет е во шестиот месец од бременоста и изгледа феноменално и не крие колку и се допаѓа нејзината блажена состојба.

Водителката на популарното музичко шоу Ѕвездите на Гранд во кратко видео за прв пат го покажа трудничкиот стомак. Сања со насмевка на лицето се галеше по стомакот, а она што многумина го забелажаа е дека таа симпатично се „збуцкала“ во лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Да потсетиме, Сања Кужет неодамна замина на породилно, се огласи на својот Инстаграм профил и се прости од публиката.

„Толку од мене, за оваа сезона, драги луѓе… Фотографиите се направени на последниот ден од снимањето… Кога немав поим дека нема да ја завршам. Одиме на нови приватни победи!“, напиша водителката во објава на Инстаграм.

To top