Познати

ЛУНА ЏОГАНИ ЗАМИНА НА РЕМОНТ ЕДЕН МЕСЕЦ ПО ПОРОДУВАЊЕТО – лицето на пејачката непрепознатливо по корекцијата и „мазнењето“ (ФОТО)

ЛУНА ЏОГАНИ ЗАМИНА НА РЕМОНТ ЕДЕН МЕСЕЦ ПО ПОРОДУВАЊЕТО – лицето на пејачката непрепознатливо по корекцијата и „мазнењето“ (ФОТО)

Откако се породи и на свет донесе уште едно девојче, пејачката Луна Џогани се посвети на себе и на својот физички изглед.

Таа иако покрај себе има бебе од само еден месец и ќерката Миа, поранешната победничка во реалното шоу „Задруга“ одлучи да си посвети време сама на себе и да замине на „ремонт“.

Луна на својот Инстаграм профил сподели како изгледа правењето на мезотерапија, за потоа кожата и лицето и бидат поубави и позатегнати.

Таа неодамна ја промени и фризурата, па ја ишиша долгата коса, но и ја освежи и бојата, ова е доказ дека таа нема тука да престане и сака да го донесе изгледот и телото до совршенство по второто породување.

Најнови вести од Познати

To top