Познати

Ким Кардашијан ја копира новата сопруга на Канје? Позираше само во бунда и хулахопки

Ким Кардашијан ја копира новата сопруга на Канје? Позираше само во бунда и хулахопки

Ким Кардашијан сподели фотографија на Инстаграм, за која многумина заклучија дека е инспирирана од новата сопруга на нејзиниот поранешен – Канје Вест.

Имено, Бјанка, новата партнерка на Канје со месеци шокира со нејзините разголени изданија во јавноста, а многумина се загрижени за нејзината состојба. Често се појавува само во провидни хулахопки, без долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Токму Ким се одлучи за слична комбинација на новата фотографија. Носеше бунда под која немаше ништо друго освен хулахопки и чевли со високи потпетици. Се чини дека таа дури и ја ископира излижаната коса на Бјанка.

Изгледот го комплетираше со очила за сонце, а објавата беше проследена со низа коментари во кои многумина се прашуваа зошто личи на новата сопруга на Канје.

 

To top