ким кардашијан

Пронајдени се 106 резултати на тема „ким кардашијан“
Познати

Вест нема срам: Раперот на своите вработени им покажувал експлицитни видеа од Ким Кардашијан, имал само една цел

Раперот Канје Вест не запира со скандали, дури и ако губи пари од спонзорипоради неговото однесување. Така тој повторно се најде во центарот...
Познати

ДОЈДЕ ВРЕМЕ КАРЛЕУША ДА И ВРАТИ НА СТАРЛЕТАТА – пејачката ја ископира Ким Кардашијан од глава до пети, ова задоволство ја чинеше цело богатство (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша вчера присуствуваше на роденденот на српскиот магазин „Hello“ и прошета на црвениот тепих во стајлинг...
Познати

Наместо во казино, Ким Кардашијан го прослави роденденот во ресторанот за брза храна кој го обожава и принцот Хари

Иако сосема поинаку ја замислила својата роденденска забава, Ким Кардашијан на крајот вечерала во еден од рестораните за брза храна...
Познати

Ким Kардашијан штотуку нѝ ја „навреди “интелигенцијата: Луѓето во чудо гледаат во нејзиниот туторијал и не можат да си дојдат на себе (ВИДЕО)

Кутијата не стои внатре. Отворете го капакот, извадете ги марамчињата, ставете ги внатре. Вратете го капакот – и тоа е тоа. Ова го кажува...
Познати

Ким Кардашијан се стопи: Повеќе ги нема џиновските гради и задник, фановите гледаат во неверување – „изгледа како болна“ (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (41) драстично го промени својот изглед во последните неколку месеци. Нејзиниот процес на слабеење...
Познати

„Порнографијата ми го уништи семејството“ – Вест напиша, па избриша шокантни зборови за семејството Кардашијан

Познатиот рапер Канје Вест повторно проговори за проблемите со старателството кои го има со поранешната сопруга Ким Кардашијан и ги...
Познати

Ким Кардашијан ја покажа својата канцеларија, следбениците буквално ја преплавија со коментари: Попрво би седел на земја… (ФОТО)

Ким Кардашијан неодамна покажа како ја уредила својата канцеларија. Снимката стана вирална на TikTok, а луѓето пишуваат дека никогаш не...
Познати

Ова дефинитивно никој не го очекуваше: Ким Кардашијан тргнува по стапките на својот татко со надеж дека луѓето ќе ја сфатат посериозно – „Ќе станам адвокатка!“

Ким Кардашијан тврди дека има уште една улога во животот што треба да ја одигра и се надева дека луѓето ќе почнат да ја сфаќаат многу...
Занимливости

Шминкер ја трансформираше оваа баба во Ким Кардашијан: Интернет корисниците воодушевени од резултатот не им веруваат на сопствените очи (ВИДЕО)

Кога станува збор за шминката и беспрекорното контурирање на лицето, Ким Кардашијан е инспирација за многу девојки и жени. Особено на...
Познати

Јелена Карлеуша почна да ја копира Ким Кардашијан! Откако на Инстаграм ја заследи Кање Вест, Карлеуша објави серија на НАЈЕКСПЛИЦИТНИ фотографии до сега (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша вчера ги објави најексплицитните фотографии до сега, а многумина напишаа дека таа почнала да ја копира Ким...
Познати

ШМИНКАТА ЈА ТЕСТИРА НА СЛУГИНКИ КОИ РАБОТАТ ДЕНОНОЌНО ЗА НЕА: Вработените ја откриваат срамната вистина за познатата старлета!

Ким Кардашијан е една од најуспешните жени во Холивуд. Иако не влезе грациозно во светот на познатите, со оглед на тоа што на интернет...