Познати „Се сретнаа душите“

Јована Јеремиќ и богатиот бизнисмен не можат да ги тргнат усните и рацете еден од друг (ВИДЕО)

Водителката на Утринската програма на телевизија „Пинк“, Јована Јеремиќ е во врска со богат бизнисмен кој не престанува да ја опсипува со љубов, но и со подароци.

Јована Јеремиќ и богатиот бизнисмен не можат да ги тргнат усните и рацете еден од друг (ВИДЕО)

Јована Јеремиќ неодамна беше на свадбата на постариот син на нејзиното ново момче Драган Станковиќ.

По тој повод, Јована Јеремиќ танцуваше на подиумот со него, а сега објави ново видео во кое може да се види како им пее песна Љуба Аличиќ.

„Се сретнаа душите“ – напиша Јована во описот на видеото, додека се забележува како таа и нејзиното ново момче го украле шоуто на свадбата.

Имено, сите гости снимале и ги впериле телефоните кон Јована и Драган.

Да потсетиме, водителката на Утринската програма на телевизија „Пинк“, Јована Јеремиќ е во врска со богат бизнисмен кој не престанува да ја опсипува со љубов, но и со подароци.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Најнови вести од Познати

To top