Познати

ЈАСНО Е ДЕКА ДОАЃА ПРИНОВА: Дали Анастасија Ражнатовиќ намерно или ненамерно откри дека е бремена? Го откри и полот и името (ФОТО)

ЈАСНО Е ДЕКА ДОАЃА ПРИНОВА: Дали Анастасија Ражнатовиќ намерно или ненамерно откри дека е бремена? Го откри и полот и името (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ вчера на својот инстаграм-профил објави фотографија која ги подгреа сомнежите дека повторно е бремена. Сите нејзини следбеници се посомневаа дека наследничката на Цеца Ражнатовиќ е во блажена состојба, како што напишаа во коментарите.

Изгледа е бремена, заоблена под стомакот – ова е само еден од коментарите кои укажуваат дека не сме единствените кои помислија дека убавата пејачка е во блажена состојба.

По објавата на Таса се огласија Оливера и Вања, мајката и сестрата на Немања, со кои пејачката повторно е во одлични односи.

Имено, Анастасија и Немања Гудељ пред неколку дена прославија две години љубов, па по тој повод познатиот фудбалер се огласи на својот профил и напиша емотивна порака со нивната заедничка фотографија:

Две среќни години! Среќна годишнина, Бубишка! Ти благодарам што си најдобрата жена на светот – и порача Немања на Анастасија, а таа му одговори:

„Мојот сопруг е најдобар на светот! Те сакам.“

Освен Анастасија, објавата ја искоментира и Цеца, која остави емотикони на срца, а внимание привлече и коментарот на сестрата на Немања, Вања, која заедно со фотографијата напиша „Сон“ покажувајќи уште еднаш како многу ги сака својата снаа и брат.

Во исто време, Анастасија објави клип од цртаниот „Кралот лав“ и на тој начин заинтригира многумина.

На неа, малиот Симба му се обраќа на својот татко во емотивен дијалог, а сите веднаш претпоставија дека Анастасија директно дава сигнали дека чека момче и дека ќе го викаат Лав.

 

Најнови вести од Познати

To top