Теа Таировиќ

Пронајдени се 11 резултати на тема „Теа Таировиќ“
Познати

Теа Таировиќ на масажа: Пејачката се разголи, ама ги запази сите протоколи, па го покажа и лицето и малку подолу… (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ повторно блеска, како на настапите, така и на социјалните мрежи. Овој пат, оваа популарна дама се снимаше...
Познати

Нејзиниот задник важи за најдобар во „Ѕвездите на Гранд“- ќе паднете во транс кога ќе ја видите младата пејачка во танга на плажа (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ од како се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се повеќе стана популарна на социјалните мрежи каде...
Познати

Пејачката која настапуваше пред трагедијата со пејачот откри нови детали за несреќата во која загинаа Шабан и Мирсад (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ која последна настапуваше со Шабан Шаулиќ само неколку часови пред кобната сообраќајна несреќа проговори за...
Познати

Пееше со него на последниот настап: Младата пејачка требало да биде во автомобилот со Шабан, но една грешка го спаси нејзиниот живот (ВИДЕО)

Српската пејачка Теа Таировиќ пееше со Шабан Шаулиќ на неговиот последен настап во животот, по кој во тешка несреќа легендата на народната...