Познати

ФОТО: Емина Јаховиќ го симна костимот за капење, па ја покажа тетоважата

ФОТО: Емина Јаховиќ го симна костимот за капење, па ја покажа тетоважата

Пејачката Емина Јаховиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии од плажа.

Имено, таа позираше на лежалка, како и со куче во раце и ја покажала својата фигура во костим за капење.

Емина доби бројни комплименти за својот изглед, а многумина и кажаа дека е „една од најубавите жени што ги виделе“.

Во една од објавите пејачката ја покажа својата тетоважа, го симна горниот дел од костимот за капење за да се види срцето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

To top