Познати

Еве како Вељко и Богдана го воспитуваат синот: Оваа фотографија кажува многу, коментарите не стивнуваат (ФОТО)

Еве како Вељко и Богдана го воспитуваат синот: Оваа фотографија кажува многу, коментарите не стивнуваат (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ, боксер и син на пејачката Цеца Ражнатовиќ, очигледно уште од мали нозе ги учи своите наследници да бидат патриоти.

Сопругата на Вељко, Богдана Ражнатовиќ, на својот Инстаграм профил објави фотографија од нивниот син Жељко како држи српско знаме.

Следбениците на Богдана на Инстаграм беа воодушевени.

„Браво мајсторе“, „Тоа Србине“, „Сто години да живееш“, „Србин, вистински патриот“, напишаа нејзините обожаватели.

Инаку, Богдана и Вељко, покрај Жељко и Крстан, очекуваат уште еден син, а Ражнатовиќ е во шестиот месец од бременоста.

Најнови вести од Познати

To top