Познати луксуз на сите страни

ДОБРО ЈА ОБЕЗБЕДИ: Луксуз на сите страни во вилата на Соња Вуксановиќ која и ја остави Аца Лукас по разводот, а еден детаљ сон на секоја жена да го има дома!

Домот е украсен со уметнички дела, скапи детали, но и прекрасни цвеќиња

ДОБРО ЈА ОБЕЗБЕДИ: Луксуз на сите страни во вилата на Соња Вуксановиќ која и ја остави Аца Лукас по разводот, а еден детаљ сон на секоја жена да го има дома!

Аца Лукас, по разводот од сопругата Соња Вуксановиќ, се преселил во стан во Вождовац, а неговата поранешна и ќерката останале да живеат во семејната вила на Бежанијска коса.

Соња е многу активна на „Инстаграм“, често објавува детали од својот дом каде ужива во друштво на ќерките.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA (@sf__fashion__style)

Нејзин омилен детаљ е огледалото кое се протега по целиот ѕид.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA (@sf__fashion__style)

Домот е украсен со уметнички дела, скапи детали, но и прекрасни цвеќиња.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA (@sf__fashion__style)

Најнови вести од Познати

To top