Познати Од Турција

Бремената сопруга на Дарко Лазиќ позира во бикини, еве како изгледа Катарина

Она што многумина го забележаа е дека Катарина изгледа одлично во 6-тиот месец од бременоста, благодарение на здравиот начин на живот и редовните тренинзи.

Бремената сопруга на Дарко Лазиќ позира во бикини, еве како изгледа Катарина

Дарко Лазиќ отпатува во Турција на летен одмор со бремената сопруга Катарина и децата Лорена и Алексеј.

Сопругата на Дарко Лазиќ, Катарина ужива во бременоста, а сега откри како ги поминува деновите. Таа и Дарко отпатуваа за Турција, каде уживаат во летните денови, а трудницата се соблече во минијатурно бикини.

Катарина ги почести своите следбеници со нова фотографија во мало, маслинесто зелено бикини кое ги истакнува нејзините гради, а доле носеше тексас шорц.

Она што многумина го забележаа е дека Катарина изгледа одлично во 6-тиот месец од бременоста, благодарение на здравиот начин на живот и редовните тренинзи.

To top