Познати Барселона

Анастасија Ражнатовиќ ја напушти семејната идила во Севиља, еве како ужива ќерката на Цеца

Планираат да ја направат својата свадбена веселба голема, за пријателите, членовите на семејството и другите роднини, а Цеца неодамна одговори на прашање за свадбата на нејзината наследничка.

Анастасија Ражнатовиќ ја напушти семејната идила во Севиља, еве како ужива ќерката на Цеца

Анастасија Ражнатовиќ пред неколку години со сегашниот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ се пресели во Севиља, каде го започнаа заедничкиот живот.

Тие двајца ја живеат својата идила, а сега Анастасија барем за кратко ја напуштила Севиља каде што живее и семејството на Гудељ. Анастасија сега ужива во Барселона.

Планираат да ја направат својата свадбена веселба голема, за пријателите, членовите на семејството и другите роднини, а Цеца неодамна одговори на прашање за свадбата на нејзината наследничка.

-Прво го имаме првиот роденден на Крстан, па да се роди Илијан, здравје Боже, на почетокот на мај, па роденденот на Жељко, па мојот, кој, се разбира, нема да го славам. А што се однесува до свадбата, не знам што решиле и кога и како ќе се случи, но секако ќе дознаеме, рече таа.

Да потсетиме, Анастасија и Немања Гудељ конечно уживаат во семејната среќа бидејќи се решени несогласувањата меѓу ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината свекрва Оливера и золва Вања.

Најнови вести од Познати

To top