Познати Згодна како некогаш

Ана Николиќ во мини бикини ги покажа своите заводливи облини (ВИДЕО)

Над црното бикини носеше наметка која се придвижи веднаш штом пејачката се заврте за да открие се.

Ана Николиќ во мини бикини ги покажа своите заводливи облини (ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ со месеци не се појавува во јавноста, но е многу активна на својот Инстаграм профил каде објавува содржини кои ги шокираат нејзините фанови, а тоа го направи и овој пат.

Имено, Ана се соблече во минијатурно бикини, па ја искористи приликата да се снима во тоа издание и да ги покаже сите свои облини.

Над црното бикини носеше наметка која се придвижи веднаш штом пејачката се заврте за да открие се.

Под објавата се нижат комплименти и пофални зборови, но има и такви кои секогаш сакаат нешто негативно да кажат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

To top