Музика „Лоша“

Секси спот за модерен фолк: Слушнете ја новата песна на Стојне Николова

„Лоша“ е модерен фолк кој веднаш влегува во уво, нешто поразлично од досегашните песни, новата нумера ја воодушеви публиката, а доказ за тоа е и големиот број на позитивни коментари од страна на публикатa.

Секси спот за модерен фолк: Слушнете ја новата песна на Стојне Николова

Стојне Николова освен авторски песни, има и преработки на традиционални македонски песни.

Во својата кариера ниже хит по хит, а вчеравечер ја оправда довербата на публиката и го објави своето најново музичко парче кое го носи насловот „Лоша“.

Песна за која сними модерен, провокативен, но и прилично скап видео запис.

Атрактивната пејачка во видео записот се појавува во неколку провокативни изданија што зрачат со сексапил.

„Лоша“ е модерен фолк кој веднаш влегува во уво, нешто поразлично од досегашните песни, новата нумера ја воодушеви публиката, а доказ за тоа е и големиот број на позитивни коментари.

И на овој проект, Стојне работеше со веќе проверен тим. Текстот е на Борчe Димитров, музиката, аранжманот и режијата се на Бобан Мојсовски, аудио продукција – Студио Анастасија и видео продукција – Артистик Филмс.

Уживајте во „Лоша“:

Најнови вести од Музика

To top