Храна и Пијалаци рецепт

Торта без печење готова за 10 минути! Кремаст десерт на кој му нема рамен

Ако сакате да направите торта и немате време за печење, тогаш можете да го направите овој десерт без печење.

Торта без печење готова за 10 минути! Кремаст десерт на кој му нема рамен

Ако сакате да направите торта и немате време за печење, тогаш можете да го направите овој десерт без печење.

Состојки:

400 мл слатка павлака
100 грама пишкоти
50 гр млечно чоколадо со ориз
1 лажица чоколаден крем
чоколадни трошки

Подготовка:

To top