Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Овој знак го очекува тежок период, а овие знаци ќе ја удвојат заработката во следните седум дена

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Овој знак го очекува тежок период, а овие знаци ќе ја удвојат заработката во следните седум дена

Овен

До крајот на неделата поволни вести од странство во врска со патувањето. Партнерството е многу нестабилно бидејќи не вложувате доволно труд во вашата врска. Здравјето е одлично.

Бик

Подгответе се да разговарате со личност под знакот Овен која е многу важна за вашата работа. Што се однесува до партнерскиот однос, внимавајте на зборовите што ги кажувате бидејќи вашиот партнер е многу чувствителен. Здравствената состојба е стабилна.

Близнаци

На вас останува да донесете важна одлука во врска со патувањето. До крајот на неделата позитивни вести од личност која ви е многу важна во бизнисот. Во однос на здравјето, внимавајте на можните проблеми со нозете.

Рак

Неделава ќе бидете под впечаток на минатото и спомени, што ќе ви предизвика чувство на носталгија. Во текот на деновиве внимавајте на вашето здравје бидејќи можни се проблеми со грлото и главоболката.

Лав

Денес Месечината ја активира вашата слаба точка, а тоа се ’рбетот и притисокот. Подгответе се да одморите малку повеќе и да работите помалку. Личност под знакот Јарец е одлична деловна поддршка за вас.

Девица

Ќе имате ненадеен повик од лице од странство поврзано со деловната страна. Партнерството е многу добро и ве прави среќни. Внимавајте на исхраната и одморете повеќе.

Вага

Оваа недела е совршена да завршите сè што имате за да можете да се одморите во мир во текот на следните денови. До крајот можни се поволни вести од странство во врска со член од семејството.

Скорпија

Во наредниот период ве очекува многу работа, а деновиве обидете се подобро да се организирате што се однесува до деловната страна. Здравствената состојба е непроменета. Обидете се да бидете повеќе внимателни на вашите емоции.

Стрелец

Почнувајќи од почетокот на неделата ќе имате многу обврски со членовите на семејството, особено со некој постар член од семејството. Бидете најважни за себе колку што можете, особено кога станува збор за деловна ситуација. Срцеви проблеми.

Јарец

Најважен дел е работата и овие денови ќе се трудите да бидете најефикасни. Ве очекува многу поволен глас во однос на заработката и можноста за напредување на работа. Ќе имате многу важна средба со личност под знакот Вага.

Водолија

Ова е идеален период да се посветите, особено кога се во прашање љубовните и емотивните врски. Односот со членовите на семејството е постабилен, но сепак сте притиснати од нивните проблеми. Здравствената состојба е многу добра.

Риби

Во текот на овие денови ќе бидете многу отворени кон другите, особено кога станува збор за односот со пријателите и партнерот. Деловната ситуација ве загрижува, но ќе бидете многу стабилни во наредниот период.

To top