неделен хороскоп

Пронајдени се 29 резултати на тема „неделен хороскоп“
Хороскоп

Неделен хороскоп – многу знаци ги очекува големи промени на љубовен план, а особено прочитајте каква работна недела е пред вас

Девица 23.8.-23.9. Љубов Поголемиот дел од слободното време ќе го минувате во сосема обични активности , уживајќи во нечија наклонетост....
Хороскоп

Првата недела од март им носи големи промени на овие три хороскопски знаци- особено овој знак ќе се заљуби во малите нешта

Сонцето престојува во последниот знак од хороскопота, а за време на периодот на владеење на Рибите, енергијата е убава, но интензивна....
Хороскоп

Неделен хороскоп: Овие знаци ги очекува незаборавна недела, а само еден хороскопски знак го очекува чудо!

Неделен хороскоп за периодот од понеделник, 11.до 18. јануари 2021 година. Јарец 22.12.-20.1. Љубов Наредните денови ќе дојде до постепено подобрување...
Хороскоп

Неделен хороскоп: Овој хороскопски знак го очекува вистински пресврт на работното место, еве што ги очекува девиците

Рак 22.6-22.7. Љубов Ако и натаму барате сродна душа , обрнете внимание на личностите со кои соработувате. Некому веројатно се допаѓате и...
Хороскоп

Хороскоп за првата недела од јули- новиот месец ќе му донесе нов љубовен почеток на овој знак, а еве на што да внимаваат јарците

Рак 22.6-22.7. Љубов Се повеќе ќе се занимавате со вашите внатрешни аспекти , иако нема да го запоставите ниту друштвото. Сепак ,што се однесува...