писмо

Пронајдени се 10 резултати на тема „писмо“
Познати

За време на СП ја засака цела нација, сега удри по неа: Писмото на Колинда по повод смртта на Оливер ја дигна Хрватска на нозе

Претседателката на Хрватска која стана симбол на СП во Русија и миленичка на целата нација сега е на мета на целата нација. Имено таа...