цигари

Пронајдени се 16 резултати на тема „цигари“
Занимливости

Вакво нешто сигурно не сте виделе: Ова двегодишно дете е навлечено на цигари- пуши по две кутии дневно (ВИДЕО)

Двегодишното момче Рапи Ананда Памунгас од Сукамбуи во Индонезија пуши по две кутии цигари дневно, пишува Дејли Мејл. Имено, таа лоша...
Фудбал

Кралот на пороците отиде чекор подалеку: Големата фудбалска ѕвезда со цигари и алкохол ја прослави Новата година, го очекува казна (ВИДЕО)

Жал ми е поради се што се случи. Сакам да се забавувам со пријателите и славев Нова година, но отидов предалеку… Не сакав да оставам...