Хроника Центар

Со закани кон вработената: Ограбена спортска обложувалница

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Со закани кон вработената: Ограбена спортска обложувалница

На 04.02.2024 во 20:54 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачје на општина Центар, едно лице со закана кон вработената одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top