Хроника Средно Водно

Приведен арачиновец, кај него најдена марихуана

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Приведен арачиновец, кај него најдена марихуана

На 01.04.2024 во 22:25 часот на Средно Водно, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Н.Б.(21) од с.Арачиново, скопско, затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

To top