второ полугодие

Пронајдени се 9 резултати на тема „второ полугодие“
Општини

Протест во Струмица против ковид мерките: Се бара второто полугодие за децата да започне без маски и протоколи

Здруженијата „Од нас за нас“ и „Слобода и правда“ денеска со протестен караван со автомобили и вклучени сирени побараа учебната година...
Вести

Одлуката за кратење на изолацијата останува за наредниот период: Второто полугодие ќе зависи од епидемиолошката состојба

Министерството за здравство соопшти дека членовите на Комисијата за заразни болести на денешниот состанок дискутираа за повеќе предлог...