време

Пронајдени се 81 резултати на тема „време“
Вести

Опуштете се: Наредните денови ќе преовладуваат сончеви и топли денови но подгответе ги чадорите во среда – следи пресврт на времето

Во наредните денови ќе преовладува сончево време со мала до умерена облачност и со слаб до умерен југоисточен ветер, а дневната температура...