визер

Пронајдени се 21 резултати на тема „визер“
Вести

Визер укина неколку летови од Македонија до познатите туристички места во Европа – особено за овој ќе ви биде многу криво

Нискобуџетната компанија Wizz Air потврди дека ги прекинува операциите на релација Охрид – Милано/ Малпенса, јавува специјализираниот...
Вести Фудбал

Навивачите од Македонија кои ќе сакаат да одат на ЕУРО идното лето ова мора да го знаат уште сега- „Визер“ со важна информација за нив!

Авиокомпанијата „Визер“ соопшти дека воведе специјални летови за Скопје – Букурешт за македонските навивачи по повод Европското...