вашингтон

Пронајдени се 18 резултати на тема „вашингтон“
Вести

Николоски во Вашингтон на средбата на Европските лидери, Даниел Сервер и Обединета Македонска дијаспора – На Македонија и се потребни предвремени избори

Во рамки на својата работна посета на Вашингтон САД Николоски учествуваше на средбата на Европски Лидери во рамки на молитвениот појадок,...