валенсија

Пронајдени се 15 резултати на тема „валенсија“
Познати

Сопругот го освои шпанскиот куп, па реши да ги почести заедничките фанови- топлес фотографија која ќе ве расони рано наутро (ФОТО)

Манекенката и ТВ водителка Тамара Горо позираше сосема гола и фотографијата ја сподели со своите 1,3 следбеници на Инстаграм. „Морам...
Познати

Сопругата на фудбалерот на Валенсија позираше гола, а кога ќе види што и прокоментира тој ќе останете во шок (ФОТО+18)

Тамара Горо, сопругата на Езекиел Гарај, кој игра за Валенсија, одлучи да се фотографира гола и фотографијата да ја постави на Инстаграм. Таа...
Фудбал

Реал очајнички бара замена за Роналдо: Откако беа одбиени од неколку ѕвезди, сега ќе купуваат од Валенсија за 60 милиони евра

Реал Мадрид цело лето очајнички се обидува да најде замена за својата до минатата сезона прва ѕвезда, Кристијано Роналдо, кој замина...