Урсула фон дер Лајен

Пронајдени се 132 резултати на тема „Урсула фон дер Лајен“
Регион

Фон дер Лајен во Србија: 160 милиони евра помош за енертенти, Белград да ни се приклучи во заедничката набавка на гас

Претседателот на Србија Александар Вучиќ и претседателката на Европската Комисија Урсула фон дер Лајен денеска ги посетија работите...