ухмр

Пронајдени се 319 резултати на тема „ухмр“
Вести

УХРМ: Повеќе места во државата попладнето беа зафатени од невреме, а особено подгответе се за тоа што го најавија за утре!

Повеќе места во државата попладнево беа зафатени од невреме со краткотраен пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Град имаше во светиниколското,...