тренер

Пронајдени се 115 резултати на тема „тренер“
Фудбал

Кога ќе ја видите неа и вас ќе ви паднат очите: Тренерот на Војводина остана без зборови пред водителката, па мораше ова да и го каже (ВИДЕО)

Тренерот на Војводина Ненад Лалатовиќ многу често знае да се најде во центарот на вниманието на српските медиуми, а така беше и вчера....