тигри

Пронајдени се 10 резултати на тема „тигри“
Македонија

„Тигрите“ на Боемска уапсиле три млади момчиња кога виделе што носат во нивното „БМВ“ им станало јасно која им е намерата таа ноќ

На 16.07.2021 околу 23.30 часот на ул.„Боемска“ во Скопје, од полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција и САЕ „Тигар“ биле...
Вести

Припадниците на елитната специјална единица „Тигри“ кои учествуваа во кумановските настани, деградирани на ниво на обични полицајци!

Според неофицијални информации голем број на припадниците на елитната специјална единица на полицијата „Тигри“ се деградирани неколку...