теодора џехверовиќ

Пронајдени се 16 резултати на тема „теодора џехверовиќ“
Познати

Го испровоцира поранешниот на плажа во минијатурно бикини – Теодора Џехверовиќ во поза од милион долари (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ доминира со провокативен изглед во бикини на плажа во Мајами, каде покажа зошто ја сметаат за една од нашите најубави...
Познати

Теодора Џехверовиќ се пофали со фотографија од Чикаго, а една „обожавателка“ ја „уништи“: „Можеш кај сакаш да одиш, ама селото од тебе не оди никаде“ (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ е на американска турнеја од каде секојдневно ги известува своите бројни следбеници за секој нејзин чекор. По...
Познати

ВИДЕО: Му беше ученичка, а нивната љубов беше мета на осуда – сега покажаа како изгледаше нивната свадба од бајките

Братот на српската пејачка Теодора Џехверовиќ, Сава (35) со години беше во врска со 15 години помладата девојка Адријана Кадар. Парот се...
Познати

НА НАСТАП ВО МАКЕДОНИЈА: Обожавател ја зграпчи српската пејачка додека беше на бина, му избега на обезбедувањето (ВИДЕО)

Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ викендов настапуваше во Македонија. За време на еден од нејзините настапи се случи нешто...
Познати

Никој нема да остане имун: Теодора со бујното деколте и жешкиот танц ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

Познатата пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најатрактивните јавни личности, а доста активна е и социјалните мрежи. Имено, сексапилната...
Познати

Српските пејачки си ги мереа градите: Едната на другата и ја пикна раката во деколтето па ја фаќаше страсно, мажите имаа што да видат (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ и Теодора Џехверовиќ вчера гостуваа во шоуто на Огњен Амиџиќ, па направија вистинско шоу, веднаш откако започна емисијата. Имено,...
Познати

Откако се тетовираше меѓу градите, сега дојдоа на ред и тие: Нема да верувате каде српската пејачка се реши да се тетовира (ФОТО)

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најубавите пејачки на естрадата, а како дополнителна работа на која мажите веднаш...
Познати

Згодната Теодора ја запозна нејзината мајка со новото момче: Еве што кажува легендарната Гордана од „Задруга“ за идниот зет

Мајката на Теодора Џехверовиќ, Гордана, открива што мисли за нејзиниот иден зет, кошаркарот Нино Челебиќ. -Одврзани и се рацете за тоа...
Познати

Теодора Џехверовиќ живее во страв: Три години ја прогонува и малтретира девојка, манијакално опседната со пејачката (ВИДЕО)

Пејачката и бивша ријалити ѕвезда Теодора Џехверовиќ, беше гостинка во емисијата со Огњен Амиџиќ, каде меѓудругото зборуваше и за девојка...
Познати

Српската пејачка го прослави роденденот од соништата- а кога ќе видите што направи пред да ги дувна свеќите нема да им верувате на очите

Пејачката Теодора Џехверовиќ вчера го прослави својот 23 роденден со незаборавна забава во својот дом. Младата српска пејачка која беше...
Познати

Ова мало девојче денес е најжешка пејачка која неодамна стави силикони- од погледот во деколтето ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Познатата пејачка Теодора Џехеровиќ која се прослави во реалното шоу „Задруга“ стана популарна пејачка за само неколку месеци низ...