телохранител

Пронајдени се 10 резултати на тема „телохранител“
Регион

НАСТРАДА ЛОШО: Фотографии од претепаниот телохранител на „кралот“на Инстаграм – „Никогаш не сум изел таков ќотек“

Пред четири дена на фамозниот грчки остров Миконос претепан беше Никос Аравантинос, личен телохранител на „кралот на Инстаграмот“,...
Познати

Кој е згодниот фраер кој ги шета кучињата на Меган додека принцот Хари е во Англија – жените буквално полудеа откако го видоа таму долу (ФОТО)

Принцот Хари во неделата се врати во Велика Британија прв пат откако со Меган се отселија заедно со својот син Арчи во САД. Имено неговото...
Познати

Телохранителот на Нејмар изеде ќотек за сите пари, па медиумите сега се мајтапат со фудбалерот (ВИДЕО)

Бразилецот Нејмар за да ја зголеми својата безбедност неодамна ангажираше професионален УФЦ борец во својот тим, но сега токму телохранителот...