телефон

Пронајдени се 34 резултати на тема „телефон“
Занимливости

Како да знаете дали некој ви го прислушкува телефонот: Експерти откриваат сигурносни знаци дека некој ве следи!

Сигурно барем еднаш во животот сте помислиле дека некој ви го следи телефонот. Технологијата измина долг пат, но затоа следењето и прислушувањето...
Занимливости

Мало девојче со „кражба“ го освои интернетот: Додека домашните снимале кореографија, го земала телефонот и смеејќи се почнала да бега (ВИДЕО)

Нејзината насмевка со денови се споделува на социјалните мрежи. Тоа не би било тоа, доколку девојчето не почнала да се смее додека бегала...
Вести

Дуковски: Телефонот на Бојан Јовановски не е вештачен бидејќи во него се наоѓаат фото и видео материјали кои би можеле да послужат како докази

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Што не е јасно?” гостуваше адвокатот Сашо Дуковски, кој зборуваше за случајот “Рекет”...