свр тетово

Пронајдени се 47 резултати на тема „свр тетово“
Општини

Со проектот „Безбедни училишта-за меѓуетнички соживот и толеранција“ опфатени 2.500 ученици од Полошко

Секторот за внатрешни работи Тетово неделава започна со практична имплементација на превентивно-едукативниот проект „Безбедни училишта-за...
Вести

Се очекуваат гужви на патиштата, полицијата со апел по празничниот викенд: Бидете трпеливи и почитувајте ги правилата

Граѓаните кои по празничниот викенд ќе се враќаат од туристичките центри треба да бидат трпеливи и да ги почитуваат сообраќајните правила...