свр струмица

Пронајдени се 5 резултати на тема „свр струмица“
Хроника

Надрилекарка од Гевгелија без соодветно образование вршела очни прегледи и одредувала диоптрија

СВР Струмица поднесе кривична пријава против М.Г. (62) од Гевгелија поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „надрилекарство“. Како...