свр битола

Пронајдени се 15 резултати на тема „свр битола“
Хроника

Почината жена пронајдена во стан во Битола- не се јавувала на мобилен и не ја отворала вратата, телото на обдукција

Во СВР Битола, Н.С. (35) од Битола пријавила дека се сомнева дека Ј.Т. (81) која живеела сама на улица „Партизанска“ во Битола е почината,...