свештеник

Пронајдени се 26 резултати на тема „свештеник“
Вести

Со оваа порака ги разгневи дебелите жени: Една од нив се качи на сцената и го турна свештеникот пред 50.000 верници (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео од Бразил, Сао Паоло, на кое се гледа како пред бројната публика една жена се качува на сцената и...
Познати

Скандал на погребот на Арета Френклин: Свештеникот се занесе додека познатата пејачка пееше во нејзина чест и ја фати за градите (ВИДЕО)

Пејачката Аријана Гранде запеа во чест на легендарната Арета Френклин на нејзиниот погреб. Аријана ја запеа песната „A Natural Woman“ и ги...
Познати

Најтешкиот миг за семејството: Тоа што го направи свештеникот за време на погребот на Оливер Драгојевиќ ќе ве стаписа (ФОТО)

Семејството и фановите во средата попладнето се простија од својот миленик Оливер Драгојевиќ. Најтешкиот миг за семејството беше кога...